2020 tavaszi versenyek

Megyei I. osztályú bajnokság:

                                         03.01. DOZSO ( idegenben )

                                         03.29. Siklós    ( otthon )

                                         04.26. Karmin  ( o )

                                         05.10. Szentlőrinc ( i ).

Az NB.ben 5 forduló van vissza.

A program röviden: 02.02. idegenben  Zalaegerszeg és Szentlőrinc

                                02.16. otthon         Biatorbágy és Sárosd

                                03.08. idegenben  Tata  és Kaposvár

                                03.22. otthon         Győr és Karmin

                                04.19. idegenben   Tapolca és Baja.

2019. Őszi sakkversenyek

XIV. Sakkverseny Thermál Hotel Harkány: október 23-26.

Résztvevők!     Versenykiírás!

 

November 17.

      NBI. B   Nagykanizsa 2 --- Komló

      NB II      Marcali       ---      Komló 2

 

 November 23. Mánfa, megyei II csb

       5. forduló:  Komló 5    --- Szentlőrinc B

                         Komló 4    ---  Görcsöny

                         Kármin Somlai -- Mánfa

       6. forduló   Komló 5   ----Görcsöny

                         Kármin ifi  --- Mánfa

                         Komló 4    --- Kármin Somlai

 

November 24. Szigetvár megyei I csb

                        Szigetvár  --- Komló 3

 

November 30. Mánfa. megyei II csb

         7. forduló: Kármin Somlai  --- Komló 5

                          Szentlőrinc A    --- Komló 4

                          Mánfa               --- Szentlőrinc B

         8. forduló: Komló 5     --- Kármin ifi

                          Kármin Tibi -- Mánfa

                          Komló 4      --- DOZSO 2

 

December 1. Komló

        NBI - B    Komló -- Ajka

        NB II        Komló 2 --- Decs

 

43. Harkányi Tenkes Kupa Nemzetközi Sakkverseny: december 6-13.

Versenykiírás!   A csoport     B csoport   

 

December 14. Mánfa megyei II csb befejező játéknap

       9. forduló: DOZSO 2 --- Komló 5

                        Mánfa       --- Szentlőrinc A

                        Kármin ifi  --  Komló 4

 

   December 15. Komló

        NBI-B      Komló   --- Haladás 2

        NB II        Komló 2 --Nagyatád

 

2018-19-es csapatbajnokságok

NB. I. B Charousek csoport

NB. II. Asztalos csoport 

 

Egyéb versenyek a környéken

2019.01.12.

szombat 9 óra

VIII. Stifolder Kupa
Bakonya, Művelődési Ház 
 

2019.02.16.

szombat 9 óra

Baranya megyei egyéni diákolimpia

Mecseknádasd, Liszt Ferenc Általános Iskola

 

2019.03.02.

szombat 9 óra

III. Lyceum Kupa

Pécs, 7621 Lyceum u.7. Perczel utca végén szembe a volt Mtv székház

 

2019.03.14-17.

csüt. 12 órától vas.-ig

XIII. Baranya Sakkverseny
Thermal Hotel Harkány, Járó J. utca 1.

 

2019.04.20.

szombat 9 óra

VI. Vokány FIDE rapid verseny

7768 Vokány, Kossuth u. 47. Művelődési ház

 

 

 

 

2017-18-as csapatbajnokságok

NBI/B Charousek csoport

NBII Asztalos csoport

 

A lista bővítésre kerül, ahogy meghírdetik a versenyeket.

Egyéb versenyek

2017.02.11.

szombat

III. Paulus Cafe Kupa
Pécs, Paulus Cafe konferenciaterme, Ifjúság útja 4.

2017.05.01.

hétfő

4. Vokány Fide Rapid Verseny

7768 Vokány Kossuth u. 47. Művelődési ház

2017.05.20.

szombat

X. Porovica Kupa Mozsgó

Mozsgó Általános Iskola

2017.11.12.

vasárnap

I. Szászvári Országos Rapid Bajnokság

Szászvári Várkastély, díszterem, Templom tér 2.

2017.12.02.

szombat

I. Mikulás Kupa Pécs

Pécs, Diána Vendéglő, Diána tér 10.